Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 172 "2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 334 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 172"2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне мындай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70421,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57863,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 605,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 11944,2 мың теңге;
2 )шығындар – 79620,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9199,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9199,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9199,1 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2024 жылға арналған ауылдық бюджетінен аудандық бюджетке 4371,0 мың теңге көлемінде бюджеттік алып қоюлар көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
11 қарашадағы № 334 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 172
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 год № 172 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 334
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 172 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70421,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57863,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 605,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11944,2 тысяч тенге;
2) затраты - 79620,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9199,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9199,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9199,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год бюджетные изъятия из бюджета сельских округов районному бюджету в сумме 4371,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 11 ноября
2024 года № 334
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 172
Бюджет Бозойского сельского округа на 2024 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ