2024 жылға Алматы облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 350 қаулысы
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024 жылға Алматы облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Алматинской области за 2024 год
Постановление акимата Алматинской области от 20 ноября 2024 года № 350
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Алматинской области за 2024 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы "20" қараша № 350 қаулысына қосымша
2024 жылға Алматы облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Топтың атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
3 жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "20" ноября 2024 года № 350
Государственный образовательный заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Алматинской области за 2024 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
п/п
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3-х лет

3 жастан 6 жасқа дейін
ауыл
ауыл
қала
қала
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Балқаш ауданы
1
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Қарой ауылы,Қ.Демесинов 27
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Қарой ауылындағы "Бөбек" балалар бақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
80
60 119
10 000
10 000
2
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, З.Абилдаева №3
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақанас ауылындағы "Жасұлан" балалар бақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
240
60 119
11 000
11 000
3
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Көкжиде ауылы, Мектеп 1а
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Ақкөл ауылдық округіне қарасты Көкжиде елді мекеніндегі "Балдырған" балалар бақшасыМКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
50
60 119
10 000
10 000
4
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы,Дүйсенбайұлы №31
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақбақты ауылындағы "Арман" балалар бақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60 119
10 000
10 000
5
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Ақдала ауылы, Жамбыл 18
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Ақдала ауылындағы "Балауса" балалар бақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60 119
10 000
10 000
6
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Миялы ауылы, Қасымбеков 24
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Миялы ауылындағы "Балдәурен" балалар бақшасыМКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60 119
10 000
10 000
7
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Бірлік ауылы, Рыскулова 25
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бірлік ауылындағы "Толғанай" балалар бақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60 119
10 000
10 000
8
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы, Абая 35
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақбақты ауылындағы "Күншуақ" бөбекжай балабақшсы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
84
60 119
10 000
10 000
9
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Алтынсарина 21
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Б.Бейсекбаев атындағы мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60 119
6 000
6 000
10
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Балатопар ауылы, Достемеса 26
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "№2 Жамбыл атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
60 119
5 000
5 000
11
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Топар ауылы, Болтирик 19
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Топар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60 119
6 000
6 000
12
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Жиделі ауылы, Несипбаева 1
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жиделі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, Орақбалға шағын жинақталған бастауыш мектебімен"мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
60 119
7 000
7 000
13
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Аралтөбе ауылы, Момышұлы 37
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Аралтөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен"мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60 119
6 000
6 000
14
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Береке ауылы, Момышұлы 14
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Береке орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
60 119
6 000
6 000
15
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Көктал ауылы, Сатпаева 16
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ә.Ахметов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
60 119
6 000
6 000
16
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Құйған ауылы, Ни Хак Сун 24
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Н.Бозжанов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
60 119
6 000
6 000
17
Алматы облысы,Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Бижанова 85
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Мұсабек Сеңгірбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60 119
8 000
8 000
Жиыны:

от 3 до 6 лет
село
село
город
город
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Балхашский район
1
Алматинская область,Балхашский район, с. Карой, Қ.Демесинов 27
ГККП Детский сад "Бобек" в селе Карой ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
80
60 119
10 000
10 000
2
Алматинская область,Балхашский район, с.Баканас, З.Абилдаева №3
ГККП Детский сад "Жасулан" в селе Баканас ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
240
60 119
11 000
11 000
3
Алматинская область,Балхашский район, с. Кокжиде,Школа 1а
ГККП Детский сад "Балдырган" в селе Кокжиде Аккольского сельского округа ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
60 119
10 000
10 000
4
Алматинская область,Балхашский район, с. Бакбакты,Дүйсенбайулы №31
ГККП Детский сад "Арман" в селе Бакбакты ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60 119
10 000
10 000
5
Алматинская область,Балхашский район, с.Ақдала Жамбыл 18
ГККП Детский сад "Балауса" в селе Акдала ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60 119
10 000
10 000
6
Алматинская область,Балхашский район, с.Миялы Қасымбеков 24
ГККП Детский сад "Балдаурен" в селе Миялы ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60 119
10 000
10 000
7
Алматинская область,Балхашский район, с.Бірлік, Рыскулова 25
ГККП Детский сад "Толганай" в селе Бирлик ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60 119
10 000
10 000
8
Алматинская область,Балхашский район, с. Бакбакты, Абая 35
ГККП детский ясли-сад "Күншуақ" в селе Бакбакты ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
84
60 119
10 000
10 000
9
Алматинская область, Балхашский район, с.Баканас, Алтынсарина 21
Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия имени Б.Бейсекбаева с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60 119
6 000
6 000
10
Алматинская область, Балхашский район, с.Балатопар, Достемеса 26
Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа №2 имени Жамбыла с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
60 119
5 000
5 000
11
Алматинская область, Балхашский район, с.Топар, Болтирика 19
Государственное коммунальное учреждения "Топарская средняя школа с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60 119
6 000
6 000
12
Алматинская область, Балхашский район, с.Жидели, Несипбаева 1
Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа Жидели с дошкольным мини центром, Оракбалгинская малокомплектная начальная школа" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
60 119
7 000
7 000
13
Алматинская область, Балхашский район,с.Аралтобе, Момышулы 37
Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа Аралтобе с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60 119
6 000
6 000
14
Алматинская область, Балхашский район,с.Береке, Момышулы 14
Государственное коммунальное учреждения "Берекинская средняя школа с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
60 119
6 000
6 000
15
Алматинская область, Балхашский район,с.Коктал, Сатпаева 16
Государственное коммунальное учреждения с"Средняя школа имени А.Ахметова с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
60 119
6 000
6 000
16
Алматинская область, Балхашский район, с.Куйган, Ни Хак Сун 24
Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Н.Бозжанова с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
60 119
6 000
6 000
17
Алматинская область, Балхашский район,с.Баканас, Бижанова 85
Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Мусабека Сенгирбаева с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60 119
8 000
8 000
Итого:

1174
Еңбекшіқазақ ауданы
1
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Нұра Еспергенов ауылы 27
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Нур" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
14630
14630
2
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі, 1Б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Алтынай" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
3
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы , Бөлек ауылы, Достық 16 А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айгерим-1"Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
150
60119
15675
15675
4
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылы, Жетісу көшесі 1/2
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Оркен-1"Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
5
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Малыбай ауылы, А. Розбакиев көшесі, 41 А ғимарат
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Алуа" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
15675
15675
6
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылы, Рысқұлов көшесі 5
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Тогжан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
15675
15675
7
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылы, Тойбеков көшесі, 76
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Раушан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
14630
14630
8
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылы Малкеев көшесі 16
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Аружан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
150
60119
14630
14630
9
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылы, Шарвану Құмаров көшесі, құрылыс 15В
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Адеми" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
10
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы,Нұрлы ауылы, Жангелдин көшесі 7А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балапан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
75
60119
12540
12540
11
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, толқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі 90
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Еркетай" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
14630
14630
12
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылы. Аупен 4
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Таншолпан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
14630
14630
13
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі №47А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Умит" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
16720
16720
14
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Вихрев көшесі №3
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Байтерек" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар

1174
Енбекшиказахский район
1
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Нура Еспергенов 27
ГККП Детский сад "Нур" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
14630
14630
2
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Таукаратурык ул.Самсыбеков 1Б
ГККП Детский сад "Алтынай" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
3
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Бөлек , Достык 16 А
ГККП Детский сад "Айгерим-1" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
150
60119
15675
15675
4
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Каратурык, улица Жетису1/2
ГККП Детский сад "Оркен-1" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
5
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Малыбай улица А.Розбакиева,строение 41 А
ГККП Детский сад "Алуа" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
15675
15675
6
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кырбалтабай, ул. Рыскулова 5
ГККП Детский сад "Тогжан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
15675
15675
7
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Корам ул.Тойбекова76
ГККП Детский сад "Раушан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
14630
14630
8
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Каракемер ул Малькеева 16
ГККП Детский сад "Аружан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
150
60119
14630
14630
9
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Рахат , улица Шарвану Кумарова, құрылыс 15В
ГККП Детский сад "Адеми" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
10
Алматинская область. Енбекшиказахский район,село Нурлы,ул Жангельдина 7А
ГККП Детский сад "Балапан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
60119
12540
12540
11
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Толкын, ул. Тауелсиздик 90
ГККП Детский сад "Еркетай" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
14630
14630
12
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Казакстан. Аупен 4
ГККП Детский сад "Таншолпан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
14630
14630
13
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Акши ул.Бөлек батыр №47А
ГККП Детский сад "Умит" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
16720
16720
14
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, ул.Вихрева №3
ГККП Детский сад "Байтерек" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания

250
60119
15675
15675
15
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйдібек би ауылы, Байболов көшесі 142 "В"
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Нуршуак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
17765
17765
16
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы ш / а.3 ст-е 7
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айжан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
180
53878
14630
14630
Коррекциялық топ
30
97475
14630
14630
17
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Достық ауылы, Т. Кенжебаев көшесі, 10А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балдырган" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
18
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, ауыл. Ташкенсаз Қасымов көшесі 1б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Акбота" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
14630
14630
19
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Жобалаңған көшесі, 156 құрылыс
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Келешек 2030" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
280
60119
16720
16720
20
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Асысаға ауылы, Үшбаев көшесі 3А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Рауан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
21
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қайрат ауылы, Салиев көшесі, 2-үй
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ер-төстек" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
16720
16720
22
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылы, Камалов көшесі, 24Б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айгөлек " Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
12540
12540
23
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі 17А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балдаурен" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
14630
14630
24
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қазтай Ұлтарақов ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі17
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Кызгалдак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
12540
12540
25
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, х. Бижанов ауылы, Уәлиханов көшесі, 10
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Куншуак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
60119
16198
16198
26
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Вихрев көшесі №47
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "№ 38 Гулдер" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар

250
60119
15675
15675
15
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Байдибек би, ул.Байболова 142 "В"
ГККП Детский сад "Нуршуак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
17765
17765
16
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Город Есик мкр.3 ст-е 7
ГККП Детский сад "Айжан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
180
53878
14630
14630
Коррекционная группа
30
97475
14630
14630
17
Алматинская область. Енбекшиказахский район,село Достык ул Т. Кенжебаева 10А
ГККП Детский сад "Балдырган" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
18
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село. Ташкенсаз ул Касымова 1б
ГККП Детский сад "Акбота" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
14630
14630
19
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Шелек улица Жобаланған строение 156
ГККП Детский сад "Келешек 2030" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
280
60119
16720
16720
20
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Асысага, ул.Ушбаева 3А
ГККП Детский сад "Рауан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
21
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кайрат, ул.Салиева, д.2
ГККП Детский сад "Ер-төстек" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
16720
16720
22
Алматинская область. Енбекшиказахский район, селоКоктобе, ул.Камалова, 24Б
ГККП Детский сад "Айгөлек " ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
12540
12540
23
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кызылшарык, ул.Максутова 17А
ГККП Детский сад "Балдаурен" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
14630
14630
24
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Казтая Ултаракова ул К.Сатпаева17
ГККП Детский сад " Кызгалдак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
12540
12540
25
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Х.Бижанова ул Уалиханова 10
ГККП Детский сад " Куншуак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
60119
16198
16198
26
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, ул.Вихрева №47
ГККП Детский сад "№ 38 Гулдер" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания

14000
15000
14
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Еңбекшіарал ауылы, Мектеп көшесі 23 Б
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Айсұлтан-2015" бөбекжайы КМҚК
10,5-сағатты режимді топтар
60
60119
11500
13000
15
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Қазыбек бек бекеті, Алтынсарин көшесі №8 А
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Батыр-2016" бөбекжайы коммуналдық МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
80
60119
15000
15000
16
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Мыңбаев ауылы Алатау көшесі №15
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Айжұлдыз" бөбекжай-бақшасы коммуналдық МКҚК .
10,5-сағатты режимді топтар
100
60119
15000
16000
17
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сұраншы батыр ауылы, І.Жансүгіров көшесі №31 А
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Батыр бол" бөбекжай-бақшасы МКҚК .
10,5-сағатты режимді топтар
90
60119
15000
15000
18
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Ұзынағаш ауылы Қарасай батыр көшесі №86
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ұлан" бөбекжай-бақшасы КМҚК
10,5-сағатты режимді топтар
120
60119
15000
16000
19
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Таңбалытас ауылы, Еламан ата көшесі, №30
Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Таңбалытас ауылындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60119
12000
12000
20
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Мәтібұлақ ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, №1 В
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
60119
12000
12000
21
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сарыбастау ауылы, Самал көшесі, №3
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
60119
10000
10000
22
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Жайсан ауылы, Алмас Құрманғалиев көшесі, №1 В
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
75
60119
10000
10000
23
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Айдарлы ауылы, Абай көшесі №30
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
40
60119
10000
10000
24
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Бозой ауылы Абай көшесі №15
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Бозой негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60119
10000
10000
25
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сұңқар ауылы, Қарасай Батыр көшесі №73
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Сұңқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
60119
10000
10000
26

14000
15000
14
Алматинская область, Жамбылский район,село Енбекшиарал, улица Мектеп, 23 Б
КГКП ясли-сад "Айсұлтан-2015" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
60
60119
11500
13000
15
Алматинская область, Жамбылский район,Ст. Казыбек бек, улица Алтынсарина, №8 А
КГКП ясли-сад "Батыр-2016" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
80
60119
15000
15000
16
Алматинская область, Жамбылский район,село Мынбаева, улица Алатау, №15
ГККП ясли-сад "Айжұлдыз" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области".
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
60119
15000
16000
17
Алматинская область, Жамбылский район,село Сураншы батыр, улица И.Жансугурова, №31 А
ГККП ясли-сад "Батыр бол" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области".
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
90
60119
15000
15000
18
Алматинская область, Жамбылский район,село Узынагаш, улица Карасай батыр, №86
КГКП ясли-сад "Ұлан" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
120
60119
15000
16000
19
Алматинская область, Жамбылский район,село Танбалытас, улица Еламан ата, №30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Танбалытас с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60119
12000
12000
20
Алматинская область, Жамбылский район,село Матибулақ, улица А.Байтурсынова, №1 В
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
60119
12000
12000
21
Алматинская область, Жамбылский район,село Сарыбастау, улица Самал, №3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
60119
10000
10000
22
Алматинская область, Жамбылский район,село Жайсан, улица Алмас Курмангалиева, №1 В
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
60119
10000
10000
23
Алматинская область, Жамбылский район,село Айдарлы, улица Абай, №30
Коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
40
60119
10000
10000
24
Алматинская область, Жамбылский район,село Бозой, улица Абай №15
Коммунальное государственное учреждение "Бозойская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60119
10000
10000
25
Алматинская область, Жамбылский район,село Сункар, улица Карасай Батыра, №73
Коммунальное государственное учреждение "Сункарская средняя школа с дошкольным мини центром" ГУ "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
60119
10000
10000
26