"Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 24-124 "Алматы облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-114 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 26-133 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 24-124 "Алматы облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-114 шешімінің күші жойылсын.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев

О признании утратившими силу решения Алматинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Алматинского областного маслихата от 26 октября 2017 года № 24-124 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Алматинской области" от 8 августа 2022 года № 24-114
Решение маслихата Алматинской области от 25 сентября 2024 года № 26-133
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Алматинского областного маслихата от 26 октября 2017 года № 24-124 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Алматинской области" от 8 августа 2022 года № 24-114.
Председатель маслихата К. Байгоджаев