Қонаев қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 1133 қаулысы
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 475 бұйрығына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 30 декабря 2024 года № 1133
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования", акимат города Конаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қонаев қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететінорынбасарынажүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов
Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылғы "30" желтоқсандағы № 1133 қаулысына қосымша
Қонаев қаласының елді мекендерінде салық салу обьектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу обьектісінің орналасуы
Кадастрлық кварталталдың нөмірі
Аймаққа бөлу коэффициенті
Қонаев қаласы
1
Солтүстік жағы Д. Қонаев көшесі. Шығыс жағы Вишневая көшесі. Батыс жағы Теміржол жолы. Оңтүстік жағы Центральная көшесі.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Қонаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким города А. Бердиханов
Приложение к постановлению акимата города Қонаев "30" декабря 2024 год № 1133
Коэффициенты зонирования, учитывающие размещение обьекта налогообложения в населенных пунктах города Қонаев
Месторасположение объекта налогообложения
Номер кадастрового квартала
Коэффициент зонирования
Город Конаев
1
Северная сторона улица Д. Конаева. Восточная сторона улица Вишневая. Западная сторона улица Железнодорожный путь. Южная сторона улица Центральная

004
1,45
2
Солтүстік жағы Жибек Жолы көшесі. Шығыс жағы 13 сектор көшесі. Батыс жағы Вишневая көшесі. Оңтүстік жағы 10 сектор көшесі.
005
1,50
3
Солтүстік жағы Жамбыл көшесі. Шығыс жағы Қапшағай су қоймасы. Батыс жағы Д Қонаев көшесі. Оңтүстік жағы Жибек Жолы көшесі.
006
2,0
4
Солтүстік жағы Илийская көшесі. Шығыс жағы Әуезов көшесі. Батыс жағы Д Қонаев. Оңтүстік жағы Жамбыл көшесі.
002
1,95
5
Солтүстік жағы Момышұлы көшесі. Шығыс жағы Ботаоз көшесі. Батыс жағы Сейфуллина көшесі. Оңтүстік жағы Илийская көшесі.
003
1,6
6
Солтүстік жағы Сейфуллина көшесі. Шығыс жағы Д Қонаев көшесі. Батыс жағы Алматы көшесі. Оңтүстік жағы Д Қонаев көшесі.
001
2,2
7
Солтүстік жағы Сейфуллина көшесі. Шығыс жағы Алматы көшесі. Батыс жағыТеміржол жолы. Оңтүстік жағы Д Қонаев көшесі.
278
1,1
8
Солтүстік жағыТеміржол жолы.Шығыс жағы Сейфуллина көшесі. Батыс жағы Сейфуллина көшесі. Оңтүстік жағы Сейфуллина көшесі.
017
1,1
9
Солтүстік жағы Д. Конаева. Шығыс жағы Теміржол жолы. Батыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Оңтүстік жағы Новая көшесі.
022
1,1
10
Солтүстік жағы Д. Қонаев көшесі. Шығыс жағы Теміржол жолы. Батыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Оңтүстік жағы Новая көшесі
019
1,2
11
Солтүстік жағы Сейфуллина көшесі. Шығыс жағы Сейфуллина көшесі. Батыс жағы Алматы көшесі. Оңтүстік жағы Инюшина көшесі.
023
1,1
12
Солтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Шығыс жағы Теміржол жолы. Батыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Оңтүстік жағы Д. Қонаев көшесі.
007
1,5
13
Солтүстік жағы Туристов көшесі. Шығыс жағы Речников көшесі. Батыс жағы Теміржол жолы. Оңтүстік жағы Сейфуллина көшесі.
018
1,45
14
Солтүстік жағы Цветочная көшесі. Шығыс жағы Приморская көшесі. Батыс жағы Алтын алма көшесі. Оңтүстік жағы Теміржол жолы.
009
1,5
15
Солтүстік жағы Цветочная көшесі. Шығыс жағы Цветочная көшесі. Батыс жағы Южная көшесі.Оңтүстік жағы Теміржол жолы.
010
1,2
16
Солтүстік жағы Набережная көшесі. Шығыс жағы Набережная көшесі. Батыс жағы Централная көшесі. Оңтүстік жағы земляничная көшесі.
011
1,2
17
Солтүстік жағы Қапшағай су қоймасы. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы Қапшағай станциясы. Оңтүстік жағы малиновая көшесі.
021
1,2
18
Солтүстік жағы малиновая көшесі. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы колосок көшесі. Оңтүстік жағы персиковая көшесі.
013
1,0
19
Солтүстік жағы Қапшағай станциясы. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы 8 көшесі. Оңтүстік жағы Коросок көшесі.

004
1,45
2
Северная сторона улица Жибек Жолы. Восточная сторона улица 13 сектор. Западная сторона улица Вишневая. Южная сторона улица 10 сектор.
005
1,50
3
Северная сторона улица Жамбыла. Восточная сторона водохранилище Капчагай. Западная сторона улица Д Кунаева. Южная сторона улица Жибек Жолы.
006
2,0
4
Северная сторона улица Илийская. Восточная сторона Улица Ауэзова. Западная сторона улица Д Кунаева. Южная сторона улица Жамбыла.
002
1,95
5
Северная сторона улица Момышулы. Восточная сторона Улица Ботаоз. Западная сторона улица Сейфуллина. Южная сторона улица Илийская.
003
1,6
6
Северная сторона улица Сейфуллина. Восточная сторона Улица Д Конаева. Западная сторона улица Алматинская. Южная сторона улица Д Конаева.
001
2,2
7
Северная сторона улица Сейфуллина. Восточная сторона Улица Алматинская. Западная сторона улица Железнодорожный путь. Южная
сторона улица Д Конаева.
278
1,1
8
Северная сторона улица Железнодорожный путь. Восточная сторона Улица Сейфуллина. Западная сторона улица Сейфуллина. Южная сторона улица Сейфуллина.
017
1,1
9
Северная сторона улица Д. Конаева. Восточная сторона Железнодорожный путь. Западная сторона трасса Алматы-Оскемен. Южная сторона улица Новая.
022
1,1
10
Северная сторона улица Д. Конаева. Восточная сторона Железнодорожный путь. Западная сторона трасса Алматы-Оскемен. Южная сторона улица Новая
019
1,2
11
Северная сторона улица Сейфуллина. Восточная сторона улица Сейфуллина. Западная сторона улица Алматинская. Южная сторона улица Инюшина
023
1,1
12
Северная сторона трасса Алматы-Оскемкен. Восточная сторона Железнодорожный путь. Западная сторона трасса Алматы-Оскемкен. Южная сторона улица Д. Конаева.
007
1,5
13
Северная сторона улица Туристов. Восточная сторона улица Речников. Западная сторона Железнодорожный путь. Южная сторона улица Сейфуллина.
018
1,45
14
Северная сторона улица Цветочная. Восточная сторона улица Приморская. Западная сторона Улица Алтын алма. Южная сторона Железнодорожный путь.
009
1,5
15
Северная сторона улица Цветочная. Восточная сторона улица Цветочная. Западная сторона улица Южная. Южная сторона Железнодорожный путь.
010
1,2
16
Северная сторона улица Набережная. Восточная сторона улица Набережная. Западная сторона улица Централная. Южная сторона улица земляничная.
011
1,2
17
Северная сторона водохранилище Капчагай. Восточная сторона трасса Алматы-Оскемен. Западная сторона станция Капчагай. Южная сторона улица малиновая.
021
1,2
18
Северная сторона улица малиновая. Восточная сторона трасса Алматы-Оскемен. Западная сторона улица колосок. Южная сторона улица персиковая.
013
1,0
19
Северная сторона станция Капчагай. Восточная сторона трасса Алматы-Оскемен. Западная сторона улица 8. Южная сторона улица Коросок.

247
1,0
20
Солтүстік жағы 13 көшесі. Шығыс жағы 8 көшесі. Батыс жағы 1 көшесі. Оңтүстік жағы степная көшесі.
046
0,7
21
Солтүстік жағы степная көшесі. Шығыс жағы грушовая көшесі. Батыс жағы абрикосовая көшесі. Оңтүстік жағы степная көшесі.
012
1,0
22
Солтүстік жағы 5-ші жол көшесі. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы 11-ші жол көшесі. Оңтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы.
015
1,1
23
Солтүстік жағы 2-ші жол көшесі. Шығыс жағы Индустральная көшесі. Батыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Оңтүстік жағы индустральная көшесі.
024
1,0
24
Солтүстік жағы 9 -ші жол көшесі. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы центральная көшесі. Оңтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы.
247
0,7
25
Солтүстік жағы 4 Сектор. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы 7 Сектор. Оңтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы.
008
1,4
26
Солтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы 1 Сектор. Оңтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы.
020
1,0
27
Солтүстік жағы КербұлақСЭС Шығыс жағы Іле өзені. Батыс жағы 4 Сектор. Оңтүстік жағы тау-кен жабдықтарын сынауға арналған полигон.
263
0,7
28
Солтүстік жағы КербұлақСЭС Шығыс жағы Іле өзені. Батыс жағы 4 Сектор. Оңтүстік жағы тау-кен жабдықтарын сынауға арналған полигон.
032
0,7
29
Солтүстік жағы Кербұлақ СЭС Шығыс жағы Іле өзені. Батыс жағы 4 Сектор. Оңтүстік жағы тау-кен жабдықтарын сынауға арналған полигон.
034
0,6
Шеңгелді ауылдық округі
30
Солтүстік жағы есептік тоқсан 027 Шығыс жағы есептік тоқсан 227. Батыс жағы Іле өзені. Оңтүстік жағы Алматы Өскемен тас жолы.
272
0,8
31
Солтүстік жағы есептік тоқсан 227 Шығыс жағы Теміржол жолы. Батыс жағы Қапшағай су қоймасы. Оңтүстік жағыАлматы Өскемен тас жолы.
044
0,9
32
Солтүстік жағы есептік тоқсан 028 Шығыс жағы есептік тоқсан 159. Батыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы.Оңтүстік жағы трасса Алматы Өскемен.
026
0,7
33
Солтүстік жағы есептік тоқсан 028.Шығыс жағы есептік тоқсан 159. Батыс жағы есептік тоқсан 028.Оңтүстік жағы есептік тоқсан 028.
028
0,7
34
Солтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы Қапшағай су қоймасы. Оңтүстік жағы Теміржол жолы.
277
1,1
35
Солтүстік жағы Теміржол жолы. Шығыс жағы есептік тоқсан 159. Батыс жағы набережная көшесі. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.
273
1,4
36
Солтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Шығыс жағы Теміржол жолы. Батыс жағы Қапшағай су қоймасы. Оңтүстік жағы Теміржол жолы.

247
1,0
20
Северная сторона улица 13. Восточная сторона улица 8. Западная сторона улица 1. Южная сторона улица степная.
046
0,7
21
Северная сторона улица степная. Восточная сторона улица грушовая. Западная сторона улица абрикосовая. Южная сторона улица степная.
012
1,0
22
Северная сторона улица 5 линия. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторона улица 11 линия. Южная сторона трасса Алматы-Өскемен.
015
1,1
23
Северная сторона улица 2 линия. Восточная сторона улица Индустральная. Западная сторона Трасса Алматы-Өскемен. Южная сторона улица Индустральная.
024
1,0
24
Северная сторона улица 9 линия. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторона улица центральная. Южная сторона трасса Алматы-Өскемен.
247
0,7
25
Северная сторона улица 4 Сектор. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторона улица 7 Сектор. Южная сторона трасса Алматы-Өскемен.
008
1,4
26
Северная сторона трасса Алматы-Өскемен. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторона улица 1 Сектор. Южная сторона трасса Алматы-Өскемен.
020
1,0
27
Северная сторона Кербулакской ГЭС Восточная сторона река Иле. Западная сторона улица 4 Сектор. Южная сторона полигон для испытания горного оборудования
263
0,7
28
Северная сторона Кербулакской ГЭС Восточная сторона река Иле. Западная сторона улица 4 Сектор. Южная сторона полигон для испытания горного оборудования
032
0,7
29
Северная сторона Кербулакской ГЭС Восточная сторона река Иле. Западная сторона улица 4 Сектор. Южная сторона полигон для испытания горного оборудования
034
0,6
Шенгельдинский сельский округ
30
Северная сторона учетный квартал 027 Восточная сторона учетный квартал 227. Западная сторона река Иле. Южная сторона трасса Алматы Өскемен
272
0,8
31
Северная сторона учетный квартал 227 Восточная сторона Железнодорожный путь. Западная сторона водохранилище Капчагай. Южная сторона трасса Алматы Өскемен
044
0,9
32
Северная сторона учетный квартал 028 Восточная сторона учетный квартал 159. Западная сторона трасса Алматы-Өскемен Южная сторона трасса Алматы Өскемен
026
0,7
33
Северная сторона учетный квартал 028 Восточная сторона учетный квартал 159. Западная сторона учетный квартал 028 Южная сторона учетный квартал 028
028
0,7
34
Северная сторона трасса Алматы-Өскемен. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторонаводохранилище Капчагай. Южная сторона Железнодорожный путь.
277
1,1
35
Северная сторона Железнодорожный путь. Восточная сторона учетный квартал 159. Западная сторона улица набережная. Южная сторона водохранилище Капчагай.
273
1,4
36
Северная сторона Трасса Алматы-Өскемен. Восточная сторона Железнодорожный путь. Западная сторона водохранилище Капчагай. Южная сторона Железнодорожный путь.

159
1,2
37
Солтүстік жағы Ыбырай Алтынсарин көшесі. Шығыс жағы Балпық Би көшесі. Батыс жағы Абай көшесі. Оңтүстік жағы Бейбітшілік көшесі
327
0,7
38
Солтүстік жағы Қапшағай су қоймасының солтүстік жағалауы. Шығыс жағы Қапшағай су қоймасы. Батыс жағы Қапшағай су қоймасы. Оңтүстік жағы Қапчагай су қоймасы.
274
1,4
39
Солтүстік жағы Бейбітшілік көшесі. Шығыс жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Батыс жағы Теміржол жолы. Оңтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы.
044
0,9
40
Солтүстік жағы Алматы-Өскемен тас жолы. Шығыс жағы Жиенкұлов көшесі. Батыс жағы Теміржол жолы. Оңтүстік жағы Бөлек батыр көшесі.
024
0,9
41
Солтүстік жағы Қабан Қаблица көшесі. Шығыс жағы Қабан Қаблиса. Батыс жағы Жастар көшесі. Оңтүстік жағы Ербола Айымбетова көшесі.
255
1,4
42
Солтүстік жағы Жиенкұлов көшесі. Шығыс жағы Ескелді батыр көшесі. Батыс жағы Ербола Айымбетова көшесі.Оңтүстік жағы Т. Тоқтаров көшесі.
256
1,4
43
Солтүстік жағы Бөлек батыр көшесі. Шығыс жағы Суйінбай көшесі. Батыс жағыЕсептік тоқсан 257. Оңтүстік жағы Қапчағай су қоймасы.
158
1,0
44
Солтүстік жағы Есім хан көшесі. Шығыс жағы Бөгенбай Батыр көшесі. Батыс жағы Сүйінбай көшесі. Оңтүстік жағы Төле би көшесі.
157
1,2
46
Солтүстік жағы есептік тоқсан 257. Шығыс жағы Бахтияр көшесі. Батыс жағы Болек батыр көшесі. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.
257
1,0
46
Солтүстік жағы есептік тоқсан 257. Шығыс жағы Малай сары. Батыс жағы есептік тоқсан 257. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.
259
0,7
47
Солтүстік жағы есептік тоқсан 261. Шығыс жағы есептік тоқсан 261. Батыс жағы Жолман көшесі. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.
261
0,7
48
Солтүстік жағы Қапшағай су қоймасы. Шығыс жағы Қапшағай су қоймасы. Батыс жағы есептік тоқсан 254. Оңтүстік жағы есептік тоқсан 254.
254
0,7
49
Солтүстік жағы Қапшағай су қоймасы. Шығыс жағы Қапшағай су қоймасы. Батыс жағы есептік тоқсан 254. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.
036
0,7
50
Солтүстік жағы Солнечная көшесі. Шығыс жағыБахтиярская көшесі. Батыс жағы Лермонтов көшесі. Оңтүстік жағы Студенческий көшесі.
258
1,2
51
Солтүстік жағы Малайсары көшесі. Шығыс жағы Жоламан көшесі. Батыс жағы Рыскұлов көшесі. Оңтүстік жағы Жалайыр көшесі.
260
1,2
52
Солтүстік жағы есептік тоқсан 254. Шығыс жағы есептік тоқсан 36. Батыс жағы есептік тоқсан 254. Оңтүстік жағы Қапшағай су қоймасы.

159
1,2
37
Северная сторона улица Ыбырай Алтынсарин. Восточная сторона улица Балпық Би. Западная сторона улица Абай. Южная сторона улица Бейбитшилик
327
0,7
38
Северная сторона улицаСеверное Побережье Капшагайского Водохранилища. Восточная сторона водохранилища Капчагай. Западная сторона водохранилища Капчагай. Южная сторона водохранилища Капчагай.
274
1,4
39
Северная сторона улица Бейбитшилик. Восточная сторона трасса Алматы-Өскемен. Западная сторона Железнодорожный путь. Южная сторона трасса Алматы-Өскемен.
044
0,9
40
Северная сторона трасса Алматы-Өскемен. Восточная сторона улица Жиенкулова. Западная сторона Железнодорожный путь. Южная сторона улица Болек батыр.
024
0,9
41
Северная сторона улица Кабан Каблица. Восточная сторона улица Кабан Каблиса. Западная сторона улица Жастар. Южная сторона улица Ербола Айымбетова.
255
1,4
42
Северная сторона улица Жиенкулова. Восточная сторона улица Ескелды батыр. Западная сторона улица Ербола Айымбетова Южная сторона улица Т. Токтаров
256
1,4
43
Северная сторона улица Болек батыр. Восточная сторона улица Суйинбай. Западная сторона улица Учетный квартал 257. Южная сторона водохранилища Капчагай
158
1,0
44
Северная сторона улица Есим хан. Восточная сторона улица Богенбай Батыра. Западная сторона улица Суйинбай. Южная сторона улица Толе би.
157
1,2
46
Северная сторона учетный квартал 257. Восточная сторона улица Бахтиярская. Западная сторона улица Болек батыра. Южная сторона водохранилища Капчагай.
257
1,0
46
Северная сторона учетный квартал 257. Восточная сторона улица Малай сары. Западная сторона учетный квартал 257. Южная сторона водохранилища Капчагай.
259
0,7
47
Северная сторона учетный квартал 261. Восточная сторона учетный квартал 261. Западная сторона улица Жолман. Южная сторона водохранилища Капчагай.
261
0,7
48
Северная сторона водохранилища Капчагай. Восточная сторона водохранилища Капчагай. Западная сторона учетный квартал 254. Южная сторона учетный квартал 254.
254
0,7
49
Северная сторона водохранилища Капчагай. Восточная сторона водохранилища Капчагай. Западная сторона учетный квартал 254. Южная сторона водохранилища Капчагай.
036
0,7
50
Северная сторона улица Солнечная. Восточная сторона улица Бахтиярская. Западная сторона улица Лермонтова. Южная сторона улица Студенческий.
258
1,2
51
Северная сторона улица Малайсары. Восточная сторона улица Жоламан. Западная сторона улица Рыскулова. Южная сторона улица Жалайыр.
260
1,2
52
Северная сторона учетный квартал 254. Восточная сторона учетный квартал 36. Западная сторона учетный квартал 254. Южная сторона водохранилища Капчагай.