Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 26-86 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 24 004 437 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 464 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 121 358 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 956 132 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 462 551 мың теңге;
2)шығындар 26 454 908 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 94 709 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 545 180 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 545 180 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 23 апреля 2024 года № 26-86
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-51 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 24 004 437 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 18 464 396 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 121 358 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 956 132 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 4 462 551 тысяча тенге;
2)затраты 26 454 908 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 94 709 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 103 376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 545 180 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 545 180 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 103 376 мың теңге;
қарыздарды өтеу 836 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 278 002 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 206 898 мың теңге сомасында бекітілсін".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

поступление займов 103 376 тысяч тенге;
погашение займов 836 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 278 002 тысячи тенге";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2024 год в сумме 206 898 тысяч тенге".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

125 240
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
898 372
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
155 792
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 792
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
155 792
2
Әлеуметтiк көмек
601 269
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
551 239
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 076
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 166
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
158 018
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 810
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 107
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
298 062
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 030
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
50 030
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
141 311
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 311
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 853
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 410
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
795
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9 447
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
7 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

125 240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
898 372
1
Социальное обеспечение
155 792
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 792
005
Государственная адресная социальная помощь
155 792
2
Социальная помощь
601 269
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
551 239
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 076
006
Оказание жилищной помощи
6 166
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
158 018
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 810
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 107
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
298 062
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 030
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 030
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
141 311
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 853
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 410
021
Капитальные расходы государственного органа
795
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9 447
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
7 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство