Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 16-56 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51792мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43692 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5583 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38109 мың теңге;
2) шығындар 56 71 5мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4923 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4923 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 22-85 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50333 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46157 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8414 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38126 мың теңге;
2) шығындар 51 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1442 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1442 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1442 теңге.

О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 января 2024 года № 16-56.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 51792тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8100 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43692 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5583 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38109 тысяча тенге;
2) затраты 56715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4923 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4923 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4923 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2024 № 22-85 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 50333тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3793 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 46 157тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8414 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38126 тысяч тенге;
2) затраты 51 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1442 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1442 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1442 тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 22-85 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 051 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41658 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6402 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35256 мың теңге;
2) шығындар 45463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 588 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 22-85 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166153 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 127153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57236 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 69917 мың теңге;
2) шығындар 180 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13905 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13905 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 22-85 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2024 № 22-85 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 45463 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41658 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6402 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35256 тысяч тенге;
2) затраты 46 051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 588 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2024 № 22-85 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 166153 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 39000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 127153 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57236 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 69917 тысячи тенге;
2) затраты 180 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)13905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13905 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13905 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2024 № 22-85 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №16-56 шешіміне 1- қосымша

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы"

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №16-56 шешіміне 4 қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 22-85 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы"
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2024 № 22-85 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Акжарского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Внутренний класс
І. Доходы