Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 16-56 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48981 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10872 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38109 мың теңге;
2) шығындар 62915 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4923 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4923 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4334 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 53914 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 15 788 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38126 мың теңге;
2) шығындар 59 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1442 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1442 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1442 теңге.

О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 января 2024 года № 16-56.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 57 992 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9011 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 48981 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10872 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38109 тысяча тенге;
2) затраты 62915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4923 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4923 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4923 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 58 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4334 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 914 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 15 788 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38126 тысяч тенге;
2) затраты 59 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1442 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1442 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1442 тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49320 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14064 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35256 мың теңге;
2) шығындар 54260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 588 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 177 400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 127657 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57740 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 69917 мың теңге;
2) шығындар 191305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13905 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13905 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 53 672 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4352 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 320 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 064 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35 256 тысяч тенге;
2) затраты 54 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 588 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 177 400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 127 657 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57 740 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 69 917 тысячи тенге;
2) затраты 191 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 905 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13905 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №16-56 шешіміне 1- қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Внутренний класс
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №16-56 шешіміне 4 қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 30-118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы"
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 30-118 (вводится в действие с 01.01.2024).
Бюджет Акжарского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Внутренний класс
І. Доходы