Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтарындағы № 16-56 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 22-85 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқащ аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 16-56 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51792мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43692 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5583 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38109 мың теңге;
2) шығындар 56 71 5мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4923 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4923 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4923 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50333 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46157 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8414 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 38126 мың теңге;
2) шығындар 51 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1442 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1442 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1442 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 18 января 2024 года № 16-56 о бюджете "Сельские округа Балхашского района на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20 июня 2024 года № 22-85
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2024-2026 годы" от 18 января 2024 года № 16-56 следующие изменения:
пункты 123456789101112131415, изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 51792тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8100 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43692 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5583 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38109 тысяча тенге;
2) затраты 56715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4923 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4923 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4923 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 50333тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3793 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 46 157тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8414 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 38126 тысяч тенге;
2) затраты 51 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1442 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1442 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1442 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер 46 051 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41658 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6402 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35256 мың теңге;
2) шығындар 45463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 588 мың теңге.
4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166153 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 127153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57236 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 69917 мың теңге;
2) шығындар 180 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13905 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 13905 мың теңге.
5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 58 000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 404 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 47 596 мың теңге;
2) шығындар 79 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3948 мың теңге;

1) доходы 45463 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41658 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6402 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35256 тысяч тенге;
2) затраты 46 051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 588 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 166153 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 39000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 127153 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 57236 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 69917 тысячи тенге;
2) затраты 180 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)13905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13905 тысячтенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 13905 тенге.
5. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 75500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 58000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10404 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 47596 тысяч тенге;
2) затраты 79 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3948 тысяч тенге;

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
18. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата К. Омаров

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №22-85 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №16-56 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ақдала ауылдық округініңбюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 20 июня 2024 года № 22-85 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Внутренний класс
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №22-85 шешіміне 5- қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға бюджеті туралы" №16-56 шешіміне 13-қосымша
2024 жылға арналған Бақбақты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 5 к решению Балхашского районного маслихата От 20 июня 2024 года № 22-85 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Приложение 13 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Бюджет Бакбактинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №22-85 шешіміне 6-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" №16-56 шешіміне 16-қосымша
2024 жылға арналған Балатопар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 6 к решению Балхашского районного маслихата От 20 июня 2024 года № 22-85 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Приложение 16 к решению Балхашского районного маслихата От 18 января 2024 года №16-56 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2024-2026 года"
Бюджет Балатопарского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы