Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 27-104 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-50 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 078 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 962 688 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 118 419 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 943 559 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 766 162 мың теңге;
даму трансферттері 1 157 790 мыңге;
субвенциялар 2 019 607 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 428 175 мың теңге.
2) шығындар 6 357 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1 008 896 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 063 010 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 54114 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге.
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменеий в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-50 "О бюджете Балхашского района на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 23 октября 2024 года № 27-104
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-50 следующие изменения:
пункты 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 5 078 688 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 962 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54 001 тенге;
поступления от продажи основного капитала 118 419 тенге;
поступления трансфертов 3 943 559 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 766 162 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 157 790 тысяч тенге;
субвенции 2 019 607 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
2) затраты 6 357 583 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1 008 896 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 063 010 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 54 114 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 008 896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 008 896 мың теңге."
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 428 175 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 008 896 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 008 896 тысячи тенге."
используемые остатки бюджетных средств 428 175 тысяч тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.