Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 05 қаңтардағы № 13-61 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 19-101 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 05 қаңтардағы № 13-61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192538 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3,4, 5, 6,7, 8, 9, 10,11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 063 мың теңге:
салықтық түсiмдер 13 132 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 34 931 мың теңге;
2) шығындар 48 120 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 57 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 57 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 57 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5,6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 46 757 мың теңге:
салықтық түсiмдер 16 512мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 245 мың теңге;
2) шығындар 47 333 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 576 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 576 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 05 января 2024 года № 13-61 "О бюджетах сельских округов Жамбылского районана 2024-2026 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 14 июня 2024 года № 19-101
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы" от 05 января 2024 года № 13-61 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192538) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 48 063 тысяч тенге:
налоговые поступления13 132 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 931 тысячи тенге;
2) затраты 48 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 57тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 57 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 57 тысяча тенге.
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5,6 настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 46 757 тысяч тенге:
налоговые поступления 16 512 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 245 тысячи тенге;
2) затраты 47 333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 576 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 576 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 576 тысяча тенге
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 61 341 мың теңге:
салықтық түсiмдер 25 521 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 35 820 мың теңге;
2) шығындар 64 982 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 641 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 641 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 641 мың теңге.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10,11,12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 60 635 мың теңге:
салықтық түсiмдер 28 122 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 32 513 мың теңге;
2) шығындар 63 643 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
3 008 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 008 мың теңге.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 501 мың теңге:
салықтық түсiмдер 12 683 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 35 818 мың теңге;
2) шығындар 50 487 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 986 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 986 мың теңге.

1) доходы 61 341 тысяч тенге:
налоговые поступления25 521 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 820 тысячи тенге;
2) затраты 64 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 641 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета3 641 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 641 тысяча тенге.
4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10,11,12 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 60 635 тысяч тенге:
налоговые поступления 28 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 513 тысячи тенге;
2) затраты 63 643 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 008 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 008 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 008 тысяча тенге.
5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 48 501 тысяч тенге:
налоговые поступления12 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 818 тысяч тенге;
2) затраты 50 487 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 986 тысячтенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 986 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 986 тысяч тенге.

6. 2024-2026 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 129 901 мың теңге:
салықтық түсiмдер 11 689 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 118 212мың теңге;
2) шығындар 129 922 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 21 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 21 мың теңге.
7. 2024-2026 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 53 054 мың теңге:
салықтық түсiмдер 24 930 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 28 124мың теңге;
2) шығындар 54 673мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 619 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 619 мың теңге.
8. 2024-2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 78 474 мың теңге:
салықтық түсiмдер 39 777 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 38 698 мың теңге;
2) шығындар 86 166 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 692 мың теңге;

6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 129 901 тысяч тенге:
налоговые поступления 11 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 118 212 тысяч тенге;
2) затраты 129 922 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)21тысячтенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 21тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 53 054 тысяч тенге:
налоговые поступления 24 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 124 тысяч тенге;
2) затраты 54 673 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 619 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 619 тысяч тенге
8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 78 474 тысяч тенге:
налоговые поступления 39 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 698 тысяч тенге;
2) затраты 86 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)7 692 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 7 692 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 692 мың теңге.
9. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 85 747 мың теңге:
салықтық түсiмдер 27 304 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 58 443 мың теңге;
2) шығындар 86 278 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 531 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 531мыңтеңге.
10. 2024-2026 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 206 752 мың теңге:
салықтық түсiмдер 125 277 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 81 475 теңге;
2) шығындар 229 307 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 22 555 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 22 555 мың теңге.
11. 2024-2026 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 356 739 мың теңге:
салықтық түсiмдер 356 679 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 60 мың теңге;
2) шығындар 424 400мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7 692 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7 692 тысяч тенге
9. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 85 747 тысяч тенге:
налоговые поступления27 304 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 58 443 тысяч тенге;
2) затраты 86 278 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)531 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета531 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 531 тысяч тенге.
10.Утвердить бюджет Карасусского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 206 752 тысяч тенге:
налоговые поступления 125 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 81 475 тысяч тенге;
2) затраты 229 307 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)22 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 555 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 22 555 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32, 33к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 356 739 тысяч тенге:
налоговые поступления 356 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60тысяч тенге;
2) затраты 424 400 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 22 507 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10,13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

используемые остатки бюджетных средств 22 507 тысяча тенге.
2. Приложения 1, 4, 7, 10,13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 13-61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 19-101 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 05 қаңтардағы № 13-61 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "14" июня 2024 года № 19-101 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 05 января 2024 года № 13-61 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы"
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 05 января 2024 года № 13-61
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

6 916
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6 915
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-57
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
57
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
57
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
57
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2024-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 13-61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 19-101 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 05 қаңтардағы № 13-61 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер

6 916
048
Возврат неиспользованн ы х ( недоиспользованных) целевых трансфертов
1
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6915
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-57
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
57
8
Используемые остатки бюджетных средств
57
01
Остатки бюджетных средств
57
1
Свободные остатки бюджетных средств
57
01
Свободные остатки бюджетных средств
57
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "14" июня 2024 года № 19-101 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 05 января 2024 года № 13-61 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2024-2026 годы"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 05 января 2024 года № 13-61
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы