Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы "Іле ауданының Боралдай кенті мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 12-44 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 27-95 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы "Іле ауданының Боралдай кенті мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 12-44 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Карибаев

О признании утратившим силу решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 12-44 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Боралдай и сельских округов Илийского района"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 18 июня 2024 года № 27-95
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселка Боралдай и сельских округов Илийского района" от 17 ноября 2021 года № 12-44.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата М. Карибаев