Қарасай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13-3 "Қарасай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 19-4 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай ауданы мәслихатының "Қарасай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №13-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жариялансын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 992 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 515 735 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 683 886 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 769 837 мың теңге;
2) шығындар 43 569 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 198 259 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 310 128 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 111 869 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 775 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 775 072 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 13-3 "О бюджете Карасайского района на 2024-2026 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 18 апреля 2024 года № 19-4
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Карасайского района "О бюджете Карасайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №13-3 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 39 992 879 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 515 735 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 421 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 683 886 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 769 837 тысяч тенге;
2) затраты 43 569 692 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 198 259 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 310 128 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 111 869 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 775 072 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 775 072 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 2 824 106 мың теңге;
қарыздарды өтеу 187 349 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 138 315 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 185 165 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков

поступление займов 2 824 106 тысяч тенге;
погашение займов 187 349 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 138 315 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 185 165 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

171
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
441 955
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 836
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
210 433
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
1 369 476
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
162 420
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
151 420
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
53 261
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 254
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 099
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
11 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
11 000
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
7 730 455
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 861 685
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
345 151
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
345 151
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 857 759
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 527 088
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
401 625
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
929 046
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
382 305
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 651
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
374 654
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

171
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
441 955
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 836
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
210 433
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
1 369 476
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
162 420
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151 420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 261
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 254
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18 099
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
11 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 730 455
1
Жилищное хозяйство
5 861 685
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
345 151
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
345 151
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 857 759
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 527 088
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
401 625
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
929 046
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
382 305
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 651
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
374 654
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)