Кеген ауылдық округінің Кеген ауылындағы Жастар саябағына Бердібек Соқпақбаевтың есімін беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Кеген ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 34 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кеген ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2024 жылғы 30 қаңтардағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Кеген ауданы Кеген ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Кеген ауылындағы Жастар саябағы қайта аталсын:
1) Кеген ауылында:
орналасқан "Жастар саябағы" есімін "Бердібек Соқпақбаев" есіміне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Р.К.Масенов

О переименовании Парку Жастар расположенного в села Кеген Бердибек Сокпакбаеву Кегенского сельского округа
Решение акима Кегенского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 11 июня 2024 года № 34
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Кегенского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 января 2024 года, аким Кегенского сельского округа Кегенского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие Парку Жастар Кегенского сельского округа:
1) в селе Кеген:
Парку Жастар расположенного "Бердибек Сокпакбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского сельского округа Р.К.Масенов