Ұйғыр аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 "Ұйғыр ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы № 8-30-156 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192740 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 629 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 460 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 368 106 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4 776 078 мың теңге;
2) шығындар 10 526 813 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 261 351 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 804 620 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 469 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 158 844 мың теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 октября 2024 года № 8-30-156
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192740) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 9 629 320 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 460 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления 24 674 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 368 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 776 078 тысяча тенге;
2) затраты 10 526 813 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 261 351 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 804 620 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 469 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 158 844 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 158 844 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 804 620 мың теңге;
қарыздарды өтеу 52 469 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 406 693 теңге.
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы № 8-30-156 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 158 844 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 804 620 тысяч тенге;
погашение займов 52 469 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 406 693 тысячи тенге.
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 22 октября 2024 года № 8-30-156

557 009
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60 808
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 368
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 820
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 593
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
175 865
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
245 555
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
81 158
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 048
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 951 753
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 518 099
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
959 955
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
165 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
161 225
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
633 730
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
283 656
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 461
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
280 195
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
274 488
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
69 404
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

557 009
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60 808
006
Оказание жилищной помощи
1 368
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 820
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 593
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
175 865
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
245 555
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 048
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 951 753
1
Жилищное хозяйство
1 518 099
467
Отдел строительства района (города областного значения)
959 955
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
165 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
161 225
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
633 730
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
283 656
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 461
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280 195
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
274 488
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
69 404
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций