Ұйғыр аудандық мәслихатының2023 жылғы 28 желтоқсандағы№ 8-15-82"Ұйғыр ауданының2024-2026жылдарғаарналған бюджеті туралы"шешіміне өзгерістеренгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 8-32-161 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023жылғы 28 желтоқсандағы № 8-15-82 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192740 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 332 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 314 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 277 146 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4 716 823 мың теңге;
2) шығындар 10 393 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 261 351 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 968 220 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 469 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)1 322 444 мың теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 12 декабря 2024 года № 8-32-161
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 8-15-82 (зарегистрированов Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192740) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 9 332 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 314 062 тысячи тенге;
неналоговые поступления 24 674 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 277 146 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 716 823 тысяча тенге;
2) затраты 10 393 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 261 351 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 968 220 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 469 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-)1 322 444 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 322 444 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 968 220 мың теңге;
қарыздарды өтеу 52 469 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 406 693 теңге.
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 8-32-161 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 158 844 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 968 220 тысяч тенге;
погашение займов 52 469 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 406 693 тысячитенге.
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению маслихата Уйгурского района от 12 декабря 2024 года № 8-32-161

566 129
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60 808
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 268
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 102
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 689
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181 203
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
252 059
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
83 638
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
83 638
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 648
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
3 046 709
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 630 918
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 081 944
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
165 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
119 654
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
797 330
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
283 656
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 461
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
280 195
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
265 278
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 333
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

566 129
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60 808
006
Оказание жилищной помощи
1 268
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 102
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 689
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181 203
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
252 059
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
83 638
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68 648
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 046 709
1
Жилищное хозяйство
1 630 918
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 081 944
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
165 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
119 654
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
797 330
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
283 656
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 461
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280 195
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
265 278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
65 333
003
Капитальные расходы государственного органа