"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына - Жобаларды басқару дирекциясына қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 519 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына - Жобаларды басқару дирекциясына төменде көрсетілген:
1) Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Тассуат көшесі бойымен Шымсити тас жолының қиылысымен колданыстағы құдыққа дейін орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,0396 га;
2) Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Т.Өтегенов көшесі темірбетон тіректерге, Нұрлытаң көшесі, Балғын көшесі бұрылуына дейін орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,105 га;
3) Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Құлыншақты көшесінің бойымен Баққонған көшесіне бұрылыспен орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,076 га;

Об установлении публичного сервитута Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление акимата города Шымкент от 15 февраля 2024 года № 519
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 08 января 2034 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, по улице Тасуат от трассы Шымсити до существующего колодца площадью 0,0396 га для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) город Шымкент, вдоль улицы Т.Утегенова до железобетонных опор, по улице Нурлытан до поворота улицы Балгын, площадью 0,105 га для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) город Шымкент, вдоль улицы Кулыншакты до поворота Бакконган площадью 0,076 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели согласно приложению 3 к настоящему постановлению;

4) Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, өрт сөндіру бекетінен Тобылғы көшесі, Алғыс көшесі, Ақбосаға көшесі, Шұбарқұдық көшесі бойымен орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,63 га;
5) Осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы, Сырым батыр көшесі 11/4 мекенжайы бойынша "МАИСС" жанармай құю бекетіне дейін орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,006 га;

4) город Шымкент, от пожарной станции до улицы Тобылгы, Алгыс, Акбосага, вдоль улицы Шубаркудык, площадью 0,63 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) город Шымкент, от улицы Сырым батыра, №11-4 до заправочной станции МАИСС, площадью 0,006 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели согласно приложению 5 к настоящему постановлению;

6) Осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Алтындала көше бойымен темірбетон тіректері бойымен Өріс көшесі Көркем кафесіне дейін орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,026 га;
7) Осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Тұран шағын ауданындағы №359/1 үйден орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,0620 га;

6) город Шымкент, вдоль улицы Алтындала до железобетонной опоры, вдоль улицы Орис до кафе Коркем площадью 0,026 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели, согласно приложению 2 к настоящему постановлению согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) город Шымкент, микрорайон Туран, №359/1, площадью 0,0620 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели, согласно приложению 7 к настоящему постановлению;

8) Осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Шерғала көшесінің қиылысымен Мұхит көшесінің темірбетон тіректері бойымен орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,088 га;
9) Осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Н.Назарбаев даңғылы бойымен Бұланды, Ақбота, Құлагер көшелеріне бұрылыспен орналасқан телекоммуникациялық инфрақұрылымды, телефон канализациясы, ҚКС тіректері мен құдықтарын орнату, талшықты-оптикалық кабельді тарту үшін алаңы 0,78 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2034жылдың 08 қаңтарына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.

8) город Шымкент, от поворота Шергала до железобетонной опоры улицы Мухит, площадью 0,088 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) город Шымкент, вдоль улицы Н.Назарбаева до поворотов улиц Буланды, Акбота, Кулагер, площадью 0,78 гектара для телекоммуникационной инфраструктуры, телефонной канализации, установки опоры ККС и колодец, устройства волоконно-оптической кабели, согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына - Жобаларды басқару дирекциясына Тассуат көшесі бойымен Шымсити тас жолының қиылысымен колданыстағы құдыққа дейін қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с№
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оныңішінде
ауылшаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В томчисле
сельхозугодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.