"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 688 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:
1) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0236 га;
2) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0408 га;
3) Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,1175 га;
4) Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,1217 га;
5) Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,1942 га;
6) Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,2390 га;
7) Осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,2621 га;
8) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,2905 га;
9) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0019 га;
10) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0033 га;
11) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0404 га;

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 15 февраля 2024 года № 688
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 26 января 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0236 гектара для для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи;
2) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0408 гектара для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи;
3) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,1175 гектара для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
4) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,1217 гектара для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
5) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,1942 гектара для проектирования и строительства устройств сетевого кабеля и волоконно-оптической линии связи согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
6) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,2390 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
7) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,2621 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
8) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,2905 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи;
9) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0019 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи;
10) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0033 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи;
11) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0404 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи;

12) Шымкент қаласы, Сайрам тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,0496 га;
13) Осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы, Еңбекші ауданында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,4429 га;
14) Осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес Шымкент қаласы, Базарқақпа тұрғын алабында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісінің кабельді желілік құрылымын жобалау және құрылысы үшін алаңы 0,1979 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 26 қаңтарына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Сайрам тұрғын алабында қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с№
Жерпайдаланушылардың (меншікиелерінің) атауы, кадастрлықнөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.

12) город Шымкент, жилой массив Сайрам, площадью 0,0496 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи;
13) город Шымкент, Енбекшинский район, площадью 0,4429 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
14) город Шымкент, жилой массив Базаркакпа, площадью 0,1979 гектара для устройства сетевого кабеля и проектирования волоконно-оптической линии связи, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В томчисле
сельхозугодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.