"Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 1441 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 6 наурыздағы № 923 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 1441 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 13), 14), 15) және 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) Шымкент қаласының тұрғын үй қорын реновациялау бағдарламасы аясында іс-шараларды ұйымдастыруды жүзеге асыру;
14) жергілікті бюджет қаражаты болған кезде пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің қаражатты қайтаруын қамтамасыз ету шартымен көппәтерлі тұрғын үйлердегі лифтілерді жөндеу мен ауыстыруды жүзеге асыру;
15) жергілікті бюджет қаражаты болған кезде пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің қаражатты қайтаруын қамтамасыз ету шартымен көппәтерлі тұрғын үйлерді күрделі жөндеуді ұйымдастыруды жүзеге асыру;
16) Шымкент қаласында тұрғын үй-жайлардың сейсмикалық беріктігін орнықтыруға бағытталған іс-шараларды өткізу.".
2. "Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберсін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "____"___________
№ ____ қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 23 қарашадағы
№ 1441 қаулысымен бекітілген
"Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесіне енгізілген толықтыру мәтіні
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 1441 қаулысымен бекітілген "Шымкент қаласының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:

О внесении дополнения в постановление акимата города Шымкент от 23 ноября 2021 года № 1441 "Об утверждении положения государственного учреждения" Управление строительства города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 6 марта 2024 года № 923
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 23 ноября 2021 года № 1441 "Об утверждении положения государственного учреждения" Управление строительства города Шымкент" следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Управление строительства города Шымкент", утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 13), 14), 15) и 16) следующего содержания:
"13) осуществление организации мероприятий, предусмотренных программой реновации жилищного фонда города Шымкент;
14) осуществление ремонта и замены лифтов в многоквартирных жилых домах при наличии бюджетных средств при условии обеспечения возврата средств собственниками квартир, нежилых помещений;
15) осуществление организации капитального ремонта многоквартирных жилых домов при наличии средств местного бюджета при условии обеспечения возврата средств собственниками квартир, нежилых помещений;
16) проведение мероприятий, направленных на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий города Шымкент.".
2. Государственному учреждению "Управление строительства города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
"____"___________2024 года
№_______ акимата города
Шымкент
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент
от 23 ноября 2021 года № 1441
Текст дополнений, внесенных в Положение государственного учреждения "Управление строительства города Шымкент"
В постановление акимата города Шымкент от 23 ноября 2021 года № 1441 "Об утверждении положения государственного учреждения" Управление строительства города Шымкент" вносится следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Управление строительства города Шымкент", утвержденном указанным постановлением: