"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 4723 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 12 сентября 2024 года № 4723
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Абай ауданында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 7,5717 га;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы, Тұран ауданында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,5192 га жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 20 тамызына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут сроком до 20 августа 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, Абайский район, площадью 7,5717 гектара для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) город Шымкент, Туранский район, площадью 0,5192 гектара для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2024-2025 жылдарға арналған сервитут құны 520 933 (бес жүз жиырма мың тоғыз жүз отыз үш) және 35 721 (отыз бес мың жеті жүз жиырма бір) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
3. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

2. Товарищество с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 520 933 (пятьсот двадцать тысяч девятьсот тридцать три) и 35 721 (тридцать пять тысяч семьсот двадцать один) тенге за 2024-2025 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
"___"________ жылғы
№____ қаулысының
1-қосымшасына сәйкес
"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шымкент қаласы аумағында қоғамдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Елді мекен жерлері, гектар
1.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К. Асылова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г.Сыздыкбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата города Шымкент №___
от "____" ___________ года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В том числе
сельхозугодий, пастбища, гектар
земли населенных пунктов, гектар
1.