"Фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 15-07/572 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2024 жылғы 13 ақпандағы № 58 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 15-07/572 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11810 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 69-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың электрондық көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
А. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 13 ақпандағы
№ 58 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 15-07/572 "Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 февраля 2024 года № 58
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 15-07/572 "Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11810) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:";
натуральные нормы обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление электронной копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 февраля 2024 года № 58
Утверждены приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

192
Басшының қабылдау бөлмесі
шаршы метр
10
РФД және БӘО-ның орталық аппаратына
193
Жұмыскердің кабинеті (бір жұмыскерге)
шаршы метр
7,5
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық, қалалық, облыстық филиалдарына және орталық аппараттың құрылымдық бөлімшелеріне
194
Ортақ үй-жайлар ( мәжіліс залы, мұрағат, көбейту-көшірмесі, серверлік, жабдықтарға, мүкәммал мен кеңсе керек-жарақтарына арналған қоймалар)
шаршы метр
жиынның 25%-і
РФД және БӘО-ның әрбір облыстық филиалына және орталық аппаратына
195
Ортақ үй-жайлар ( мәжіліс залы, мұрағат, көбейту-көшірмеі, серверлік, жабдықтарға, мүкәммал мен кеңсе керек-жарақтарына арналған қоймалар)
шаршы метр
жиынның 20%-і
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық және қалалық филиалдарына
196
Қосалқы үй-жайлар (дәліздер, желдеткіш камералары, дәретханалар, жеке гигиенаға арналған үй-жайлар)
шаршы метр
жиынның 20%-і
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық, қалалық, облыстық филиалдарына және орталық аппараттың құрылымдық бөлімшелеріне

192
Приемная руководителя
квадратный метр
10
Для центрального аппарата РМЦФД и П
193
Кабинет работника (на 1 работника)
квадратный метр
7,5
На каждый районный, городской, областной филиалы и центральный аппарат РМЦФД и П
194
Общие помещения (зал совещаний, архив, копировально-множительная, серверное, кладовая для оборудования, инвентаря и канцелярских принадлежностей)
квадратный метр
25% от итого
На каждый областной филиал и центральный аппарат РМЦФД и П
195
Общие помещения (зал совещаний, архив, копировально-множительная, серверное, кладовая для оборудования, инвентаря и канцелярских принадлежностей)
квадратный метр
20% от итого
На каждый районный и городской филиалы "РМЦФД и П"
196
Вспомогательные помещения (коридоры, венткамеры, туалеты, помещения для личной гигиены)
квадратный метр
20% от итого
На каждый районный, городской, областной филиалы и центральный аппарат "РМЦФД и П"