Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII "Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 23/138-VIII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/81-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 660 559,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 944 772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7005,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 685 382,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 983 638,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 94 864,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 864,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 228 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 215,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 864,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 323 079,1 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 28 ноября 2024 года № 23/138-VIII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14/81-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 660 559,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 944 772,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 685 382,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 983 638,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -94 864,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 864,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -228 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 215,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 864,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 323 079,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Қала бюджетіне "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 11/80-VIII Абай облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай облыстық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 21/146-VIII шешіміне сәйкес белгіленген 2024 жылға қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативі әлеуметтік салығы 96 пайыз мөлшерінде, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 92 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу в размере 96 процентов, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 92 процента, установленных в соответствии с решением маслихата области Абай от 15 ноября 2024 года № 21/146-VIII "О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 13 декабря 2023 года № 11/80-VIII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. 2024 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 645 512,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 28 615,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"4. Предусмотреть в городском бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 645 512,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2024 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 28 615,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.