Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/8-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ойшілік ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 мамырдағы № 16/8-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/8-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ойшілік ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192482 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Ойшілік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 573,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 390,5 мың теңге;
2) шығындар – 61 785,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -212,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 212,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 212,2 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2024 жылға арналған Ақсуат ауданы Ойшілік ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 21 182,5 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 212,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 29 декабря 2023 года № 12/8-VIII "О бюджете Ойшиликского сельского округа района Ақсуат на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 13 мая 2024 года № 16/8-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Ойшиликского сельского округа района Ақсуат на 2024 - 2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 12/8-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192482) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Ойшиликского сельского округа района Ақсуат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 573,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 083,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 390,5 тысяч тенге;
2) затраты – 61 785,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -212,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 212,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 212,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Ойшиликского сельского округа района Ақсуат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21 182,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 212,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.