Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 шілдедегі № 18/2-VIII
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VII "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192009 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 413 310,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 008 987,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 156,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 168,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 372 999,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 732 558,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 839,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 123 682,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 842,2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 273 804,4 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 273 804,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 649 892,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 649 892,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 607 522,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 842,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 109 212,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Аксуат области Абай от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIII "О бюджете района Аксуат на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 15 июля 2024 года № 18/2-VIII
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аксуат области Абай "О бюджете района Аксуат на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 11/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192009) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 413 310,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 008 987,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 156,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –168,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 372 999,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 732 558,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 839,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –123 682,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 842,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 273 804,4 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 273 804,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 649 892,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 649 892,1 тысяч тенге;
поступление займов – 607 522,0 тысяч тенге;
погашение займов – 66 842,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 109 212,3 тысяч тенге."
приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 034,4
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20 034,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
999 513,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
403 075,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
403 075,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
403 075,0
2
Әлеуметтiк көмек
519 953,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
519 953,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
65 606,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 449,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 039,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 535,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
225 057,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
115 475,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
67 792,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
76 485,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76 485,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 154,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 612,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 873,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 846,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 478 952,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 305 975,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 034,4
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20 034,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
999 513,9
1
Социальное обеспечение
403 075,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
403 075,0
005
Государственная адресная социальная помощь
403 075,0
2
Социальная помощь
519 953,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
519 953,3
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
65 606,0
006
Оказание жилищной помощи
1 449,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 039,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 535,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
225 057,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лий с инвалидностью
115 475,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
67 792,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
76 485,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76 485,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 154,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 612,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3 873,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 846,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 478 952,9
1
Жилищное хозяйство
1 305 975,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)