Ақсуат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/6-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по района Аксуат
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 25 декабря 2024 года № 24/6-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат  района Аксуат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ақсуат ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Оразғалиев
Ақсуат аудандақ мәслихатының
2024 жылғы " 25 "
желтоқсандағы
№ 24/6-VIII шешіміне
қосымша
Ақсуат ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Үйлер: жайлы
жайлыемес
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по района Аксуат, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аксуат Ж. Оразгалиев
Приложение к решению
маслихата района Аксуат
от "25" декабря 2024 года
№ 24/6-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по района Аксуат
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель