Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/10-VIIІ "2024-2026 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 15/10-VIII шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/10-VIIІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тоқтамыс ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 011,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 059,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 374,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/10-VIІІ "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 12 апреля 2024 года № 15/10-VIII
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Токтамысского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/10-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Токтамысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 011,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 952,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 059,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 374,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 363,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата