"2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мәдениет ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/184-VІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № 14/271-VIII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мәдениет ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/184-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48040,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7363,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40677,6 мың теңге;
2) шығындар – 50056,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2016,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2016,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2016,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10/184-VІІI "О бюджете Мадениетского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 25 июля 2024 года № 14/271-VIII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Мадениетского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 10/184-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мадениетского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 48040,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7363,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40677,6 тысяч тенге;
2)затраты – 50056,6 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2016,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2016,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2016,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.