Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/188-VІІІ"2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 18/347-VIII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/188-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40854,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12405,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28448,7 мың теңге;
2) шығындар – 41693,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -838,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 838,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 838,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10/188-VIІІ "О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 4 декабря 2024 года № 18/347-VIII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №10/188-VІІI следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Мынбулакского сельского округана 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40854,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12405,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28448,7 тысяч тенге;
2) затраты – 41693,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -838,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 838,8тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 838,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2024 жылғы 4 желтоқсандағы
№18/347-VIII шешіміне
қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№10/188-VІІI шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мыңтеңге)
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
I. Кірістер
40854,6
1
Салықтық түсімдер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 4 декабря 2024 года
№18/347-VIIІ
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года
№10/188-VІІI
Бюджет Мынбулакского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
40854,6
1
Налоговые поступления