Абай облысы Бесқарағай ауданы Бесқарағай ауылдық округінің Бесқарағай ауылының көшесін қайта атау туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы Бесқарағай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 6 тамыздағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабы 4) тармақшасына сәйкес, 2023 жылғы 28 наурыздағы Абай облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде және Бесқарағай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Бесқарағай ауылдық округінің Бесқарағай ауылының "Советская" көшесі "Талғат Бигелдинов" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім ресми алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауылдық округінің әкімі Ю.Слоницкий

О переименовании улицы села Бескарагай Бескарагайского сельского округа Бескарагайского района области Абай
Решение акима Бескарагайского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 6 августа 2024 года № 6
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 28 марта 2023 года и учитывая мнение жителей села Бескарагай, РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Бескарагай Бескарагайского сельского округа Бескарагайского района области Абай улицу "Советская" на улицу "Талғат Бигелдинов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского сельского округа Ю.Слоницкий