Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 19/2-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93996,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53779,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 997,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профицит) – -1,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата 28 декабря 2023 года №12/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 22 июля 2024 года № 19/2-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №12/2-VIIІ "О бюджете Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 996,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 779,0тысяч тенге;
2) затраты –93997,4тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге.
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.