Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VIII "2024-2026 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 19/8-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100471,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96471,1 мың теңге;
2) шығындар – 101635,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1163,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 22 июля 2024 года № 19/8-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/8-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложений 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100471,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96471,1 тысяч тенге;
2) затраты –101635,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1163,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1163,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -1163,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.