Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/11-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 21/9-VIII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/11-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 229,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 708,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 68 467,1 мың теңге;
2) шығындар – 80 465,4  мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 235,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 235,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3235,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/11-VIII "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 сентября 2024 года № 21/9-VIII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/11-VІII "О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ерназаровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 229,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 708,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 467,1 тысяч тенге;
2) затраты – 80 465,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 235,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 235,6 тысяч тенге.
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 235,6 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.