2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/2-VІII шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45969,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38369,0 мың теңге;
2) шығындар – 45969,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 26/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 25/2-VIII "О бюджете Бескарагайского района на 2025-2027 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45969,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 38369,0 тысяч тенге;
2) затраты –45969,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 35723,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-0,0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бегенского сельского округа на 2025 год в сумме 35723,0 тысяч тенге.