Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 21-2-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38036 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 4230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 33806 мың теңге;
2) шығындар – 42394,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4319,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4319,8 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-2-VIІI "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 29 августа 2024 года № 21-2-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-2-VIІI "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4230 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33806 тысяч тенге;
2) затраты – 42394,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4319,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4319,8 тысяч тенге, в том числе: