Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-4-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 26-4-VIII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-4-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125612,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3529 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99926,3 мың теңге;
2) шығындар – 128649,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3037,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-4-VIII "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года № 26-4-VIII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 14-4-VIII "О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 125612,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22157 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3529 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99926,3 тысяч тенге;
2) затраты – 128649,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3037,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3037,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 3037,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 13 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3037,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 3037,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 13 декабря 2024 года