"Бородулиха ауданы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалар өкілдерін жеке қабылдау регламентін бекіту туралы" Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 08 қазандағы № 266 қаулысының күшін жою туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 қарашадағы № 326 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 08 қазандағы № 266 "Бородулиха ауданы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалар өкілдерін жеке қабылдау регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. "Абай облысы Бородулиха ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Абай облысы бойынша филиалына жіберу;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыру;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бородулиха ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Ибраев

Об отмене постановления акимата Бородулихинского района области Абай № 266 от 08 октября 2024 года "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридичиских лиц должностными лицами аппарата акима Бородулихинского района"
Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 14 ноября 2024 года № 326
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Бородулихинского района № 266 от 08 октября 2024 года "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Бородулихинского района" отменить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бородулихинского района области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт Законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по области Абай для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бородулихинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Ибраев