2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-11-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Құнарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237629 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 13293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 224336 мың теңге;
2) шығындар – 237629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.

О бюджете Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-11-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кунарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 237629 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13293 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 224336 тысяч тенге;
2) затраты – 237629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.

2. 2025 жылға арналған Құнарлы ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 21175 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Құнарлы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 135898 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2025 жылға арналған Құнарлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 67263 мың теңге сомасында көзделсін.

2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Кунарлинского сельского округа на 2025 год в сумме 21175 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Кунарлинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 135898 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Кунарлинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 67263 тысяч тенге.