Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-200/VIII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 14-263/VIII шешімі.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-200/VIII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 126,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 101,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 157,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -2031,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 031,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-200/VIIІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 14-263/VIII.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-200/VIIІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 126,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 101,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 157,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государство – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 031,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2031,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 2 031,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 сәуіріндегі
№ 14-263/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 2 031,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 25 апреля 2024 года
№14-263/VIII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года