Үржар аудандық маслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-208/VIII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 14-271/VIII шешімі
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №9-208/VIII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 486,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 983,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 503,8 мың теңге;
2) шығындар – 65 181,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 695,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 695,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1695,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 9-208/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 14-271/VIII
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2023 года №9-208/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 486,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 983,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 503,8 тысяч тенге;
2) затраты – 65 181,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 695,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1695,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 695,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.