Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 10-19/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/2 "Көкпекті ауданы бойынша қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 11-3/2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/2 "Көкпекті ауданы бойынша қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 12 қарашадағы № 10-19/1 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов

Об отмене решения Кокпектинского районного маслихата от 12 ноября 2021 года № 10-19/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 23-6/2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Кокпектинскому району"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 11-3/2
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Кокпектинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 23-6/2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Кокпектинскому району" от 12 ноября 2021 года № 10-19/1 отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель районного маслихата Т. Сарманов