Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-45/VIIІ "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 12-63/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-112/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.12.2024 № 16-112/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 8-45/VIIІ "Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақаншы ауданы Бахты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 852,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 48 332,7 мың теңге;
2) шығындар – 72 252,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 400,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2400,0 мың теңге";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 8 октября 2024 года № 12-63/VIII. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2024 года № 16-112/VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30.12.2024 № 16-112/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 26 июля 2024 года № 8-45/VIІІ "О бюджете Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа района Мақаншы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 852,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 332,7 тысяч тенге;
2) затраты – 72 252,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2400,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2400,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.