8193,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6136,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
2057,0
02
Қорғаныс
56803,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
56803,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
56803,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
56803,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
56803,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128667,9
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
41 900,8
451
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 900,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
41 900,8
2
Әлеуметтiк көмек
85767,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85767,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42490,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
0,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
40 272,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4005,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4005,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2793,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1212,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2108980,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2108980,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6122,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5368,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
754,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

8193,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
6136,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
2057,0
02
Оборона
56803,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
56803,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
56803,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
56803,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128667,9
1
Социальное обеспечение
41 900,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 900,8
005
Государственная адресная социальная помощь
41 900,8
2
Социальная помощь
85767,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85767,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 490,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
40 272,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4005,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4005,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
2793,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1212,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2108980,0
1
Жилищное хозяйство
2108980,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
5368,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
754,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)