Жаңасемей аудандықмәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/41-VІII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Көкентау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 12/82-VIII шешімі
Жаңасемей ауданының маслихаты ШЕШТІ:
Жаңасемей аудандықмәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/41-VІII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Көкентау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Көкентау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 560,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 797,3 мың теңге;
2) шығындар – 119 564,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/41-VІII "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жаңасемей на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 11 декабря 2024 года № 12/82-VIII
Маслихатрайона ЖаңасемейРЕШИЛ:
Внести следующие изменении в решение маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/41-VІII "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жаңасемей на 2024-2026 годы":
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокентауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 560,3тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 763,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109 797,3тысяч тенге;
2) затраты – 119 564,9тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) –0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары - 4,6 мың тенге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізілді және 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап жарамды.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0тысяч тенге"
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -4,6 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 июля 2024 года и действует с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей