Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/42-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Новобаженово ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 12/83-VIII шешімі
Жаңасемей аудандық мәслихаты шешімімен ШЕШТІ:
Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/42-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Новобаженово ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. Новобаженово ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 260,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 111 227,8 мың теңге;
2) шығындар – 117 706,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/42-VIII "О бюджете Новобаженовского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 11 декабря 2024 года № 12/83-VIII
Маслихата района Жаңасемей РЕШИЛ:
Внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/42-VIII "О бюджете Новобаженовского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2024-2026 годы":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Новобаженовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 260,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 227,8 тысяч тенге;
2) затраты – 117 706,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары – 446,1 мың теңге.
2. Аудандық бюджеттен 2024 жылға берілген субвенция көлемі 62 538,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 шілдесінен бастап шығарылды, қолданысқа 2024 жылдың 1 қаңтарынан енгізілді.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 446,1 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, на 2024 год в сумме 62 538,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решениев водится с 1 июля 2024 года и действует с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей