"2024-2025 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 167 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 301 қаулысы
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."2024-2025 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 167 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2–қосымшалары осы қаулының 1, 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2."Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы " 17 " желтоқсандағы
№ 301 қаулысына 1-қосымша
2024-2025 оқу жылына жоғары білімі бар (бакалавриат) кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Білім
беру
саласы
ның
коды
және
сынып
талуы
Даярлау
бағыттарының
коды және
сыныпталуы
Білім
беру
бағдар
ламасы
тобының
коды
және
атауы
2024-2025
оқу жылына
мемлекеттiк
бiлiм беру
тапсыры
сының
көлемі
(орын
саны)
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу (толық оқу)
ерекше
мәрте
бесі
бар
жоғары
және
(немесе)
жоғары
оқу
орнынан
кейінгі
білім
беру
ұйымдары
басқа
жоғары
және
(немесе)
жоғары
оқу
орнынан
кейінгі
білім
беру
ұйымдары
1

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 2 июля 2024 года № 167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2024 - 2025 учебный год"
Постановление акимата Жамбылской области от 17 декабря 2024 года № 301
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 2 июля 2024 года № 167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2024-2025 учебный год" следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "17 " декабря 2024 года № 301
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием (бакалавриат) на 2024-2025 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и
классификация
области
образования
Код и
классификация
направлений
подготовки
Код и
наименование
группы
образовательных
программ
Объем
государственного
образовательного
заказа
на 2024-
2025 учебный
год (количество
мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение (полное обучение)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение (сокращенное обучение)
организации
высшего и
(или)
послевузовского
образования
с особым
статусом
другие
организации
высшего
(или)
послевузовского
образования
с особым
статусом
организации
высшего
и (или)
послевузовского
образования
с особым
статусом
другие
организации
высшего
(или)
после-
вузовского
образования
с
особым
статусом
1