Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылының көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 26 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Түймекент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылының Ретранслятор көшесін Талас көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түймекент ауылдық округінің әкімі К. Смагулов

О переименовании улицы села Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района
Решение акима Туймекентского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 21 июня 2024 года № 26
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Туймекентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ретранслятор на улицу Талас в селе Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туймекентского сельского округа К. Смагулов