Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 шілдедегі № 25-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 467 008 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 102 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 364 078 мың теңге;
2) шығындар – 470 513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 505 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер – 52 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 955 мың теңге;
2) шығындар – 52 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 472 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 июля 2024 года № 25-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сельских округов и села Бауыржан Момышулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 467 008 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 102 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 364 078 тысяч теңге;
2) затраты – 470 513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 505 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 52 146 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 9 154 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 955 тысяч теңге;
2) затраты – 52 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 472 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ