"2024-2026 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 33-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудан мәслихатының 2024 жылдың 04 қарашадағы № 32-2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихат 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 599749 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 568374 мың теңге;
шығындар – 636358 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 36829 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 36829 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 36829 мың теңге.
"1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -549758 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 81715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –467643 мың теңге;
шығындар –555386 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -5628 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5628 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-5628 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 17-4 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2024-2026 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 8 ноября 2024 года № 33-2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением районного маслихата от 04 ноября 2024 года № 32-2 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 17-4" о районном бюджете на 2024-2026 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 17-4 следующие изменения и дополнения:
1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы –599749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30975 тысяч тенге;
неналоговые поступления –100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –300 тысяч тенге;
поступления трансфертов –568374 тысяч тенге;
затраты –636358 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -36829 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 36829 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -36829 тысяч тенге.
1-2.Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы – 549758 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов –467643 тысяч тенге;
затраты –555386 тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -5628 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5628 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -5628 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық мәслихатының төрағасы М. Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 8 қарашадағы
№33-2 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Меркенского района М.Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 8 ноября 2024 года №33-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3