"2024-2026 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №16-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 мамырдағы № 20-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылдың 27 желтоқсандағы № 16-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 565839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3579 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 404419 мың теңге;
2) шығындар – 572584 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 6745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6745 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6745 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 180296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62674 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 618 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 117004 мың теңге;
2) шығындар – 182297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -2001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2001 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2001 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 110318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97209 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года №16-4
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20 мая 2024 года № 20-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 16-4 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы – 565839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157841 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3579 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 404419 тысяч тенге;
2) затраты – 572584 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -6745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 6745 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6745 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 180296 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62674 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 618 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117004 тысяч тенге;
2) затраты – 182297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2001 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2001 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 110318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97209 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14 және 15 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2024 жылғы 20 мамырдағы
№ 20-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№16-4 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

приложения 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 20-4 от 20 мая 2024 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 16-4 от 27 декабря 2023 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы