"2024-2026 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 27-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылдың 27 желтоқсандағы № 16-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 493088 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 195062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6945 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 291081 мың теңге;
2) шығындар – 499833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 6745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6745 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6745 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 212014 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 145090 мың теңге;
2) шығындар – 214015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -2001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2001 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2001 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 114858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97052 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 16-4
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 6 ноября 2024 года № 27-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 16-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы – 493088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 195062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6945 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 291081 тысяч тенге;
2) затраты – 499833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -6745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 6745 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6745 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 212014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65922 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145090 тысяч тенге;
2) затраты – 214015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2001 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2001 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 114858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97052 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2024 жылғы 06 қарашадағы
№ 27-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№16-4 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

пункт 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 27-4 от 06 ноября 2024 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 16-4 от 27 декабря 2023 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы