Ұлытау облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 92 "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 10 мамырдағы № 131 шешімі
Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 92 "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1. көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов
Ұлытау облыстық мәслихатының
VIII сессиясының
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№92 шешіміне қосымша
Ұлытау облыстық мәслихатының
XIV сессиясының
2024 жылғы10 мамырдағы
№131 шешіміне қосымша
Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды қосымша тізбесі
1. "Дюшеннің бұлшықет дистрофиясы" - "Этеплирсен" препараты;
2. "Муковисцидоз" - "Тобрамицин" препараты;
3. "Өкпе артериялық гипертензиясы ересектер" - "Силденафил" препараты;
4. "Өкпе артериялық гипертензиясы ересектер" - "Риоцигуат" препараты;
5. "Кәмелетке толмаған идиопатиялық артрит" - "Голимумаб", "Адалимумаб" препараты;
6. "Бехтерев ауруы" - Инфликсимаб препараты;
7. "Созылмалы идиопатиялық тромбоцитопениялық пурпура" - "иммуноглобулин G (адамның қалыпты)" препараты;
8. "Жүрекшелердің созылмалы фибрилляциясы (атриальды фибрилляция)" - "Ривароксабан" препараты;
9. "Төменгі аяқ артерияларының атеросклерозын облитерациялау" - ривароксабан препараты;
10. "Жүйелік склеродерма" - "Метилпреднизолон" препараты;
11. "Ревматоидты артрит" - "Адалимумаб" препараты;
12. "Басқа нақтыланған жүйелік зақымдану" - "Анакинра" препараты; 13."Өкпенің созылмалы обструктивті ауруы" - "Олодотерол" препараты;
14. "Ойық жаралы колит" - "Адалимумаб" препараты;
15. "Артропиялық псориаз" - Гуселькумаб препараты.

О внесении изменения в решение VIII сессии маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 92 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение маслихата области Ұлытау от 10 мая 2024 года № 131
Маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 92 " О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно" следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение
к решению VIII сессии
маслихата области Ұлытау
от 5 декабря 2023 года № 92
Приложение
к решению XIV сессии
маслихата области Ұлытау
от 10 мая 2024 года №131
Перечень дополнительно предоставляемого гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно
1. "Мышечная дистрофия Дюшена" - лекарственные средства "Этеплирсен";
2. "Муковисцидоз" - лекарственные средства "Тобрамицин";
3. "Легочная артериальная гипертензия взрослые" - лекарственные средства "Силденафил";
4. "Легочная артериальная гипертензия взрослые" - лекарственные средства "Риоцигуат";
5. "Ювенильный идиопатический артрит" - лекарственные средства "Голимумаб", "Адалимумаб";
6. "Болезнь Бехтерева" - лекарственные средства Инфликсимаб;
7. "Хроническая идиопатическая тромбоцитопеническая пурпура" - лекарственные средства "Иммуноглобулин G (человеческий нормальный)";
8. "Хроническая фибрилляция предсердий (Мерцательная аритмия)" - лекарственные средства "Ривароксабан";
9. "Облитерирующий атеросклероз артерий нижних конечностей" - лекарственные средства Ривароксабан;
10. "Системная склеродермия" - лекарственные средства "Метилпреднизолон";
11. "Ревматоидный артрит" - лекарственные средства "Адалимумаб";
12. "Другие уточненные системные поражение" - лекарственные средства "Анакинра";
13. "Хроническая обструктивная болезнь лҰгких" - лекарственные средства Олодотерол;
14. "Язвенный колит" - лекарственные средства "Адалимумаб";
15. "Псориаз артропический" - препарат гуселькумаб.