"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы № 11/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 20/01 қаулысы
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы №11/01 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 4 апреля 2024 года № 20/01
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года №11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров родительской платы" следующие изменения:

көрсетілген қаулыдағы 1 және 2 қосымша осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Б. Әбдіғалиұлы
қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік тапсырыс мөлшері
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беретін ұйымдардың түрлері
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын топтары, жалпы білім беретін мектептің жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
Түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық топтары
Ауыл

приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2024 года.
Аким области Ұлытау Б. Әбдіғалиұлы
приложение 1 к постановлению
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных организаций образования
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с неполным днем пребывания, классы предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
Группы коррекционнного типа с 10,5 часовых режимом пребывания
Село